enova365


Przede wszystkim funkcjonalność

Od strony technicznej enova365 jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu. Dzięki przemyślanej parametryzacji możliwe jest dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb firm.

Elektroniczny ekspert – zawsze na bieżąco!

Oprogramowanie enova365 należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich, które same podejmują proste decyzje i pomagają w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie. Sami świetnie się orientujemy w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy praktyczne implikacje nowelizacji prawa. Chętnie dzielimy się tą wiedzą: nasi klienci niejednokrotnie chętniej dzwonią do nas niż do ZUS-u czy Urzędu Skarbowego.

Doskonała stabilność, pełne wsparcie

System enova365 zawiera wszystko, co potrzebne jest do komfortowej pracy bez żadnych zbędnych dodatków. Dzięki temu w praktyce oceniany jest jako solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Jeśli jednak pojawią się różnego rodzaju wątpliwości lub trudności, warto pamiętać, że umowa licencyjna gwarantuje możliwość skorzystania z gorącej linii telefonicznej. Przez co najmniej 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze można się skonsultować bezpośrednio z osobami, które znają program jak nikt inny – są bowiem jego autorami i pracują w merytorycznych zespołach nad modułami, których potencjalnie dotyczy problem.

Nowoczesne, skalowalne rozwiązanie

System enova365 został stworzony z wykorzystaniem najnowszej generacji narzędzi Microsoft .NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Ma architekturę trójwarstwową (interfejs użytkownika, logika biznesowa i bazy danych), co umożliwia m.in. wykorzystanie aplikacji w rozwiązaniach internetowych (np. cloud computing). System enova365 jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza, że może „rosnąć” z klientem. Rozbudowa aplikacji nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji, migracji danych. Definiowalny interfejs graficzny nawiązuje do rozwiązań spopularyzowanych przez program MS Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoftu, a zarazem bardzo łatwo można go obsługiwać przy pomocy klawiatury. Codzienną pracę ułatwiają indywidualne profile operatorów. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty o edytor wydruków Microsoft WebMatrix.

Integracja z popularnymi rozwiązaniami

Oprogramowanie enova365 współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server, w tym najnowszą 2012, oraz MySQL. Jest również w pełni zintegrowane ze środowiskiem MS Office: można z niego m.in. importować i eksportować dane z i do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook. Ponadto enova365 umożliwia obsługę e-wyciągów (import danych do systemu księgowego wprost z elektronicznych wyciągów bankowych). W prosty sposób można także zintegrować z systemem enova365 inne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, np. programy wspomagające zarządzanie produkcją lub ewidencjonujące czas pracy kierowców, systemy zarządzające dokumentami i ich obiegiem w firmie oraz wiele, wiele innych.

ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2023
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset