logo enova365

enova365


Od strony technicznej enova365 jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu.

Dowiedz się więcej o programie enova365

logo Comarch

Comarch ERP Optima


Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Optima

logo Comarch

iFaktury24


Z Comarch ERP iFaktury24 możesz prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon, Comarch ERP iFaktury24 jest zawsze w pogotowiu. Aplikacja dostepna w chmurze, poprzez interfejs przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej o Comarch iFaktury24

logo Symfonia

Symfonia


Symfonia to pakiet który wspiera zarządzanie firmy, ułatwiając zarówno codzienną jej działalność w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwiając uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w przedsiębiorstwie.

Dowiedz się więcej o systemie Symfonia

logo OptiMED24

Optimed24


Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich placówek medycznych, a także szeroko rozumianych instytucji z nimi współpracujących, oferujemy innowacyjne rozwiązanie, które usprawnia działalność przychodni i gabinetów lekarskich oraz sieciowych placówek medycznych i towarzystw ubezpieczeniowych.

Dowiedz się więcej o OptiMED24

logo Mednote

medNote


medNote to intuicyjny i ergonomiczny program przeznaczony do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej w indywidualnych praktykach lekarskich. Interfejs upodobniony do klasycznych, papierowych dokumentów czyni pracę prostą, szybką i efektywną.

Dowiedz się więcej o medNote

ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset