Comarch ERP Optima


Z programem Comarch ERP Optima zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, zyskasz nowych klientów, będziesz miał dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy.

Budowa Modułowa

Comarch ERP Optima to program składający się z modułów, dzięki czemu bardzo łatwo można go rozbudować. Pełna integracja modułów i jedna baza danych sprawia, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz!

Zaufanie Klientów

Zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad 45 000 firm korzystających z systemu Comarch ERP Optima to efekt wieloletniego doświadczenia, konsekwentnego doskonalenia produktu zgodnie z sugestiami naszych klientów oraz wprowadzania aktualizacji programu pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się przepisami.

Nagrodzona Jakość

Wysoką jakość programu Comarch ERP Optima potwierdzają liczne nagrody, takie jak: Godło TERAZ POLSKA przyznane w XIV edycji konkursu, rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce czy Winning Customers Award w kategorii Small Business Solution of the Year, przyznawane przez firmę Microsoft.

Zawsze na Bieżąco

Kupując program Comarch ERP Optima klient otrzymuje na okres 12 miesięcy Comarch Asysta, czyli gwarancję na oprogramowanie, jego uaktualnienia, dostęp do bazy wiedzy gromadzonej na Indywidualnych Stronach Klienta jak również możliwość wsparcia merytoryczno-technicznego ze strony specjalistów Comarch.

Obsługa Księgowa

Wartością dodaną dla klientów Comarch ERP Optima jest możliwość skorzystania z iKsięgowość24 – unikalnej usługi rachunkowo-księgowej stworzonej dla małych firm. Dzięki niej przedsiębiorcy w korzystnej cenie otrzymują profesjonalną obsługę księgową, świadczoną przez sprawdzone biura rachunkowe.

Zabezpiecz dane swojej firmy

Tylko system dobrze zabezpieczony jest akceptowalnym narzędziem informatycznym w prowadzeniu biznesu. iBard24 Backup Online to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Dzięki iBard24 firma może skutecznie przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z Comarch ERP Optima czy komputerów pracowników.

Sklep internetowy

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj sprzedaż bez profesjonalnego, a jednocześnie łatwego w obsłudze sklepu internetowego. Comarch posiada w swojej ofercie Comarch ERP e-Sklep - integralny element oferowanych systemów. Narzędzie pozwala w prosty i szybki sposób wystawić produkty na Allegro oraz iMall24, promować ofertę w porównywarkach cenowych i Facebooku. Użytkownicy Comarch ERP e-Sklep mogą samodzielnie kreować wygląd witryn, zarządzać cenami i towarami oraz prowadzić kampanie promocyjne wśród klientów.

Portal zakupowy wszystko.pl

Portal zakupowy stworzony przez Comarch - wszystko.pl, to zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, która pozwala na prezentację i aktywną sprzedaż towarów. Umieszczenie swojej oferty i sprzedaż produktów są całkowicie bezpłatne. Towary do wszystko.pl można wystawiać bezpośrednio z programów magazynowych Comarch.

ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo Enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset