Serwery


Systemy operacyjne Windows, najczęściej spotykane w polskich firmach, pozwalają wykorzystać swoje pełne możliwości dopiero gdy są podłączone do serwera Windows Server, czyli do tzw. sieci domenowej. Taka sieć, eliminuje przywiązanie użytkownika do komputera - pliki przechowywane są na serwerze, a nie na stacjach roboczych - to umożliwia logowanie na wielu różnych komputerach przy zachowaniu dostępu do plików i ustawień aplikacji.

Dowiedz się więcej o serwerach

Centrale Telefoniczne Slican


Telefon to podstawowe medium w kontaktach biznesowych w każdym przedsiębiorstwie. Rozwiązania polskiej firmy Slican, zarówno sprzęt jak i oprogramowanie komputerowe pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości łączności telefonicznej. Integracja klasycznej telefonii z usługami VoIP i telefonią komórkową prowadzi do racjonalizacji kosztów połączeń, i umożliwia sprawne ich monitorowanie i analizowanie.

Dowiedz się więcej o centralach Slican

Routery MikroTik


Router łączy lokalną sieć firmy z globalną siecią Internet. Jego możliwości przekładają się bezpośrednio na jakość i wygodę korzystania z Internetu w przedsiębiorstwie. Niestety, nasze doświadczenie pokazuje, że często sprawa routera jest bagatelizowana, profesjonalne rozwiązania są zastępowane domowymi, biurkowymi urządzeniami, które nie są w stanie zapewnić odpowiedniej wydajności i bezpieczeństwa dla zastosowań biznesowych.

Dowiedz się więcej o routerach MikroTik

ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo Enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset