Rozwiązania telekomunikacyjne Slican


Abonenckie Centrale Telefoniczne

Serwery PBX, czyli abonenckie centrale telefoniczne, pozwalają na wygodną i tanią komunikację między pracownikami firmy, oraz optymalizację kosztów połączeń wychodzących. Cięcie kosztów można uzyskać poprzez stosowanie bramek GSM (pojedyncza, zryczałtowana opłata abonamentowa za połączenia) lub korzystanie z usług operatorów VoIP (bardzo korzystne ceny połączeń zagranicznych). Rozwiązania PBX pozwalają na nagrywanie rozmów, tworzenie bilingów połączeń wykonywanych przez pracowników i połączeń przychodzących. Kolejną atrakcyjną funkcją jest możliwość tworzenia zapowiedzi z możliwością wybrania działu lub osoby z którą dzwoniący klient chce uzyskać połączenie.

Telefony Systemowe IP

Telefon systemowy IP jest urządzeniem z którego można korzystać natychmiast po podłączeniu do sieci LAN lub Internet. Z poziomu wbudowanego menu dostępne są publiczna i prywatne książki telefoniczne oraz spis abonentów wewnętrznych. Za pomocą przycisków programowalnych można wywoływać wiele użytecznych funkcji dostępnych w centrali. Ilość dostępnych przycisków programowalnych można rozszerzyć do 162, za pomocą dodatkowych konsoli. Telefony posiadają wyjście do nagrywania oraz złącza do współpracy ze słuchawkami nagłownymi, a także czytelny, podświetlany wyświetlacz.

Bramofony i domofony

Urządzenia do kontroli dostępu Slican przeznaczone są dla instytucji publicznych i firm, jak i do użytku prywatnego. Systemy bramofonowe włączane do istniejącej sieci telekomunikacyjnej zapewniają wysoki poziom ochrony dzięki indywidualnym kodom PIN lub brelokom czy kartom stosowanym do identyfikacji osób.

Bramofonami Slican można sterować za pomocą telefonu, mogą one służyć do obsługi elektrozamków oraz automatyki bram wjazdowych. Bramofony i domofony Slican występują w wersjach 1-, 2-, lub 16-przyciskowej z możliwością instalacji na- i podtynkowej.

Slican CTI

Pakiet aplikacji Slican Komunikator CTI wspiera pracę zespołową i komunikację. Jest zbiorem intuicyjnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o uniwersalności i dostępności z wielu urządzeń, które mogą zostać wdrożone bez konieczności posiadania jakiegokolwiek dodatkowego serwera poza rozwiązaniami klasy IPx Slican.

W zestaw najnowszej generacji rozwiązań CTI Slican wchodzą:

  • Slican PhoneCTI – rozbudowany komunikator, integrujący komunikację głosową z komputerem.
  • Slican WebCTI – aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę WWW.
  • Slican MobileCTI – wersja mobilna WebCTI.
ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo Enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset