Comarch ERP iFaktury24


Faktury

Z Comarch ERP iFaktury24 możesz prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon, Comarch ERP iFaktury24 jest zawsze w pogotowiu.Z Comarch ERP iFaktury24 możesz w prosty sposób wystawiać:
  • Faktury sprzedaży,
  • Faktury zakupu,
  • Faktury proforma,
  • Faktury zaliczkowe,
  • Faktury w walutach obcych,
  • Faktury korygujące,
  • Rachunki.

Magazyn

Mam swój magazyn pod pełną kontrolą

Przygotowany przez nas zestaw funkcji przedstawiony poniżej, został specjalnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Zobacz i przekonaj się, że jeszcze nigdy zarządzanie magazynem nie było takie proste.

Kontrola stanów magazynowych

W Comarch ERP iFaktury24 możesz włączać kontrolę stanów magazynowych dla poszczególnych lub wszystkich produktów. Ustawiając kontrolę stanów, program zapobiega sprzedaży towarów, których nie masz na magazynie.

Ewidencja ilości oraz wartości towarów

Możesz w prosty sposób sprawdzić stan swoich towarów na magazynie. Wystarczy, że wejdziesz na listę produktów, a przy każdym towarze zobaczysz jego stan na magazynie.

Inwentaryzacja i spis z natury

Comarch ERP iFaktury24 pozwoli Ci na przeprowadzenie pełnego procesu inwentaryzacji oraz spisu z natury w Twojej firmie.

Księgowość

Nie martwię się o księgowość – program wszystko robi za mnie

Tak, to prawda maksymalnie zautomatyzowaliśmy proces księgowania. Ty tylko wystawiasz faktury, a program samodzielnie księguje dokumenty. Funkcje przedstawione poniżej, zapewnią Ci obsługę całego procesu prowadzenia uproszczonej księgowości od A do Z.

Rejestry sprzedaży, zakupów oraz rachunków

Comarch ERP iFaktury24 samodzielnie prowadzi rejestr VAT wszystkich wystawionych przez Ciebie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nie musisz już pamiętać o zaksięgowaniu faktury, program zrobi to za Ciebie.

Księga podatkowa

Księgę przychodów i rozchodów również prowadzi za Ciebie program. Zapisy w księdze są wprowadzane automatycznie na podstawie wystawianych dokumentów czy rozliczanych wynagrodzeń twoich pracowników.

Ewidencja pracowników, wynagrodzeń oraz wyposażenia

W Comarch ERP iFaktury24 możesz dodawać swoich pracowników oraz ustalać wysokość ich wynagrodzeń. Na podstawie podanej wartości wynagrodzenia brutto, program sam wylicza wymagane składki. Dodatkowo, w prosty sposób możesz prowadzić ewidencję wyposażenia swojej firmy.

Deklaracje VAT-7

Comarch ERP iFaktury24 sam uzupełnia twoje e-deklaracje na podstawie wystawionych wcześniej faktur w wybranym przez Ciebie systemie: miesięcznym lub kwartalnym. Wypełnioną deklarację możesz przesłać wprost z programu do urzędu skarbowego, wysłać mailem lub wydrukować.

Cenię swój czas, księgowość zostawiam profesjonalistom

Jeżeli każda chwila jest dla Ciebie cenna i chcesz żeby księgowością Twojej firmy zajmowali się profesjonaliści, skorzystaj z wyszukiwarki biur rachunkowych na iKsięgowość24.pl i wymieniaj dokumenty elektronicznie ze swoim księgowym za pomocą Comarch ERP iFaktury24.

Wszystko.pl

Comarch ERP iFaktury24, jako jedyne rozwiązanie tego typu umożliwia Ci sprzedawanie swoich produktów całkowicie za darmo na portalu handlowym wszystko.pl. Całą sprzedaż i obsługę zamówień prowadzisz bezpośrednio z Comarch ERP iFaktury24.

ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo Enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset