medNote


Intuicyjny jak kartka papieru

Idea pracy z dokumentami

Formularze w medNote są wzorowane na papierowych wersjach dokumentów, znanych z codziennej pracy, a system bardziej przypomina edytor tekstu, niż klasyczną aplikację medyczną.

Automatyczny zapis

Zawartość uzupełnianych dokumentów jest automatycznie zapisywana w chmurze medNote, dzięki czemu nie utracisz jej w wyniku przypadkowego zamknięcia przeglądarki. Możesz również w dowolnej chwili przerwać prace i kontynuować na innym komputerze.

Wyszukiwarka wbudowana w dokumenty

Nie musisz otwierać dodatkowych okienek, by z niej korzystać. Gdy uzupełniasz treść dokumentu, system przeszukuje terminologie medyczne i katalog leków dostarczając podpowiedzi. Całość opiera się o najbardziej naturalny dla człowieka mechanim pełnotekstowego przeszukiwania fraz, dzięki któremu możesz odnajdywać hasła nawet na postawie fragmentów wyrazów.

Niezbędne informacje zawsze pod ręką

Comarch medNote agreguje dane z różnych źródeł (m.in. dokumentów historycznych, terminologii medycznych oraz usług zewnętrznych) i dostarcza je w sposób kontekstowy. Dzięki temu nie musisz się tak często przełączać między ekranami, w łatwy sposób skopiujesz wcześniejsze rozpoznania/leki/wywiady, nie wyślesz pacjenta na niepotrzebne badania. System automatycznie wyświetli Ci informacje na temat ubezpieczenia, czy też uzupełnionych czynników ryzyka.

Informacje dodatkowe

Jednym kliknięciem uzyskasz dostęp do rozszerzonych informacji pochodzących z ChPL.

Wygodne wystawianie recept

Katalog leków PharmIndex

Gdy uzupełniasz receptę, automatycznie przeszukujemy dla Ciebie katalog leków PharmIndex, który otrzymujesz od nas wraz z aplikacją.

System podpowiedzi

System podpowiedzi skraca czas potrzebny na wybranie leku, a także wyświetla aktualne poziomy refundacji, zakresy wskazań oraz informacje o dostępności rynkowej danego leku.

System uszyty na miarę

  • Comarch medNote daje duże możliwości konfiguracji, co pozwoli Ci go dostosować do swoich potrzeb i specyfiki pracy.
  • Twórz własne ekrany z danymi medycznymi, ukrywając informacje, które nie są potrzebne dla Twojej specjalizacji, bądź dodając nowe.
  • Oznaczaj rozpoznania i leki jako "ulubione", by mieć do nich szybszy dostęp.
  • Buduj własne dokumenty oraz ich szablony (wkrótce).

medNote Scanner

Potrzebujesz zeskanować dokument? Użyj telefonu.

Zdjęcia oraz zeskanowane dokumenty pacjenta możesz wgrywać zarówno z dysku jak i bezpośrednio z telefonu, korzystając z darmowej aplikacji medNote Scanner.


dostepne w appstore
dostepne w google_play
dostepne w windows phone store
ITAKA - Komputeryzacja Przedsiębiorstw Copyright © ITAKA 2015
logo firmy Intel
logo firmy Microsoft
logo firmy Dell
logo Enova
logo firmy Comarch
logo firmy Sage
logo firmy Fujitsu
logo firmy HP
logo firmy Eset
logo firmy Slican
logo firmy Chandney Software
logo firmy Eset